خرابی منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

خرابی منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

خرابی منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور

مهمترین وظیفه قطعه منبع انبساط:

در خرابی منبع ابساط پکیج ایران رادیاتور و دیگر پکیج ها مربوط به سیستم گرمایشی می باشد . زمانی که دستگاه در حالت زمستانه قرار میگیرد و شروع به فعالیت میکند. سیستم گرمایشی دستگاه دچار افزایش دما خواهد شد و از انجا که مدار گرمایشی دستگاه ایران رادیاتور یک مدار بسته می باشد.

تعمیر پکیج

آب توسط پمپ دستگاه که عمل سیکوالتور را انجام می دهد به گردش در می اید و افزایش دما در مدار دستگاه باعث خواهد شد که اب موجورد در مدار دچار انبساط شود و زمانیکه آب دچار انبساط شود حجم ان افزایش و این حجم اضافه آب در منبع انبساط جایگزین می گردد. در اصل وظیفه منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور و پکیج های دیگر یکنواخت کردن نوسانات آب در سبستم گرمایشی می باشد و زمانیکه دستگاه پکیج ایران رادیاتور به دمای پایین تر برسد

این حجم اضافه آب که در منبع انبساط جایگزین شده بود توسط بالونی ه۶ در منیع انبساط قرار گرفته است به مدار برگش داده خواهد شد. منبع انبساط پکییج دیواری ایران رادیاتور و دیگر پکیج های مشابه تشکیل شده از دو بدنه فلزی در بالا و پایین به شکل دایره و یک بدنه در وسط این دو بدنه فلزی که مهمترین نقش را در منبع انساط دارد .

خرابی منبع ابساط پکیج ایران رادیاتوراز علایم خرابی منبع انبساط در خرابی منبع ابساط پکیج ایران رادیاتور:

در خرابی منبع ابساط پکیج ایران رادیاتور بالا رفتن بار دستگاه می باشد یعنی زمانیکه رستگاه در حالت زمستانه قرار می گیرد اگر منبع انبساط دچار مشکل باشد بار دستگاه افزایش می بابد و به درجه دو یا سه خوهد رسید در این صودت آب از قطعه شیر تخلیه خارج خوهد شد و دستگاه دچار ارور خواهد شد.

از خرابی منبع انبساط پکیج دیواری ایران رادیاتور سوراخ شدن بالون در قطعه می توان اشاره کرد. زمانیکه اب دچار انبساط شود و در قطعه منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور جایگزین شد بالون در منبع به سمت عقب رفته و آب را در هود جای می دهد و زمانبکه دمای دستگاه پایین تر بیاید توسط بالون دوباره به مسیر برمی گردد و این عمل بالون توسط الدی که در پشت بالون قرار گرفته صورت می گیرد اگر بالون سوراخ باشد بار دستگاه بالا رفته و دستگاه دچار اختلال می گردد .

قطعه پکیج دیولری ایران رادیاتور باید همیشه یک دهم بار در منبع موجود باشد و اگر توسط یک گیج باد بازدید شد و بار منبع کاهش یافته بود توسط یک بادزن می توان باد منبع را افزایش داد . برای افزایش بار باید دستگاه را خاموش و اب موجود در دستگاه را خارج سپس اقدام به تنظیم باد منبع انبساط دستگاه کرد. محل قرار گرفتن متبع انبساط دستگاه پکیج ایران رادیاتور و دیگر پکیج ای مشابه در پشت دستگاهدمی باشد و محل تنظیم گیج باد در باالی دستگاه در پشت خروجی کالهک محفظه احتراق قرار گرفته است.

با شروع فصل سرما از منبع صحت منبع انبساط دستگاه پکیج دیولری ایران رادیاتور مطمین شوید چون بیشترین وظیفه منبع انبساط مربوط به سیستم گرمایشی می باشد و سرویس سالیانه و دوره ای دستگاه خود را فراموش نکنید.

در خصوص مشاوره رایگان میتوانید در صفحه تماس با ما کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09101453194

Call Now Buttonتعمیر پکیج 09101453194