هر آنچه که در مورد تعمیر پکیج ایساتیس باید بدانید

تعمیر پکیج ایساتیس

هر آنچه که در مورد تعمیر پکیج ایساتیس باید بدانید

تعمیر پکیج ایساتیس

ایساتیس یکی از برندهایی است که اقدام به تولید و عرضه پکیج های گرمایشی میکند. این نوع از پکیج ها نیز مانند پکیج های دگیر نیاز به سرویس های دوره ای و در صورت لزوم نیاز به تعمیر پکیج است. در این مقاله به تعمیر پکیج ایساتیس پرداخته ایم تا بتوانید به کمک این مقاله به مشکلات و تعمیر پکیج ایساتیس بپردازید. جهت سرویس و نصب پکبج خود با ما در تماس باشید.

 تعمیر پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس , برند ایساتیس در سال 1385 فعالیت خود را شروع کرد و پا به عرصه محصولات گرمایشی گذاشت. ایساتیس نام باستانی شهر یزد و به معنای مقدس و فرخنده است. این برند یکی از برندهای نوظهور و با کیفیت است. اما این نکته را در نظر بگیرید که اگر بهترین برند را هم انتخاب کنید از بروز مشکلات و تعمیرات آن در امان نخواهید بود زیرا این پکیج ها نیاز به نگهداری و سرویس های دوره ای دارند و در صورتی که از آن ها به خوبی نگهداری نکنید در طی زمان نیاز به تعمیر پیدا خواهند کرد.

تعمیرات پکیج

تعمیر پکیج ها نیاز به افراد متخصص و تکنسین ها دارد و افرادی که دانش فنی ندارند نباید اقدام به تعمیرات وسایل گرمایشی کنند زیرا این محصولات با گاز و برق کار میکنند و عدم توانایی افراد در تعمیر و سرویس آن ها میتواند باعث بروز حودثی جبران ناپذیر باشد. اما نکاتی وجود دارد که شما میتوانید به وسیله آن ها به راحتی عیب یابی را انجام دهید و تا حد امکان به برطرف کردن آن اقدام کنید.

مشکلات پکیج

در این بخش به مشکلات رایج در تعمیرات پکیج ایساتیس میپردازیم :

پکیج روشن نمیشود

با توجه به اینکه پکیج ها با برق کار میکنند اگر مشاهده کردید که پکیج روشن نمیشود قبل از هرکاری باید جریان برق را بررسی کنید. اگر برق مشکلی نداشت باید به سراغ سیم کشی و مشعل پکیج برویم زیرا ممکن است مشعل دچار انسداد شده باشد و نتواند عملکرد مناسبی را داشته باشد. اگر مشکل از مشعل بود باید آن را به خوبی بررسی کرد و مشکل را حل کرد.

تعمیر پکیج ایساتیس

دما افزایش پیدا نمیکند

اگر پکیج روشن میشود اما دمای آب افزایش پیدا نمیکند و گرم نمیشود ممکن است ایراد از تنظیم نبودن مشعل باشد. مشعل را بر روی دمای مناسب تنظیم کنید تا بتواند آب را به خوبی گرم کند. اگر بعد ز تنظیم مشعل مشاهده کردید که باز هم دما تغییری نمیکند احتمالا مشکل از دیگ پکیج است. اگر دیگ کثیف شده باشد مانع از گرم شدن آب میشود.

سرد بودن رادیاتور در زمستان

اگر در زمستان شاهد سرد بودن رادیاتور بودید ممکن است کلید پکیج بر روی حالت تابستانی قرار گرفته باشد. حالت آن را بر روی زمستانی قرار دهید. دلیل دیگری که باعث میشود رادیاتور در زمستان سرد باشد پایین بودن درجه ترموستات پکیج است. اگر این موارد را بررسی کردید و باز هم رادیاتور سرد بود احتمال دارد پمپ پکیج سوخته باشد و یا مشعل دچار گرفتگی و انسداد شده باشد. در این صورت باید از متخصصان کمک بخواهید تا تعمیر پکیج ایساتیس را برای شما انجام دهند.

 تعمیر پکیج ایساتیس

 

گرم بودن رادیاتور در تابستان

همانطور که گفتیم پکیج ها دو کلید به نام تابستانی و زمستانی دارند که در تابستان باید بر روی حالت تابستانی و در زمستان بر روی حالت زمستانی باشند. اگر رادیاتور در تابستان گرم است باید باید آن را بر روی حالت تابستانی بگذارید.

زیاد شدن ترموستات

یکی از دلایل زیاد شدن ترموستات بروز اشکال در ترموستات است. در این حالت ترموستات به اشتباه زیاد میشود. باید کپسول ترموستات را چک کنید تا از غلاف خود خارج نشده باشد.

دمای آب گرم پایین است

اولین کاری که باید انجام دهید این است ترموستات را بررسی کنید. شاید ترموستات را به اشتباه بر روی درجه پایین تنظیم کرده اید.اگر ترموستات را چک کردید و موردی نداشت به احتمال زیاد پمپ آب گرم ایراد پیدا کرده و یا کویل مخزن ذخیره گرفته و مسدود شده است. در این حالت باید تعمیر پکیج ایساتیس بپردازید.

قسمتی از رادیاتور گرم و قسمت دیگر سرد است

اگر پکیج نیاز به هواگیری داشته باشد خود را این صورت نشان میدهد. اگر مشاهده کردید که قسمتی از پکیج سرد و قسمتی دیگر گرم است باید هواگیری انجام شود و مشکل پکیج حل شود.

تعمیر پکیج ایساتیس

ریست شدن ترموستات

ریست شدن ترموستات یکی از مشکلات رایج در انواع پکیج ها است که نیاز به تعمیر دارد. در پکیج ایساتیس نیز ممکن است این مساله بروز کند که در این مواقع باید تعمیر پکیج ایساتیس را از طریق تمیز کردن دیگ پکیج انجام دهید. بعد از تمیز کردن دیگ باید داخل سیستم را پر از آب کنید و عمل هواگیری را انجام دهید. بعد از انجام این مراحل شاهد آن خواهید بود که دیگر ترموستات ریست نخواهد شد.

خارج شدن بوی بد از دستگاه

اگر مشاهده کردید که از دستگاه بوی بد خارج میشود به دلیل کثیف بودن دودکش و دیگ است. در این حالت باید دودکش و دیگ را به خوبی تمیز کنید. بعد از تمیز کردن دیگ و دودکش باید تهیه هوا و مشعل را به خوبی تنظیم کنید. تنظیم بودن مشعل و تهویه میتواند از بروز بوی بد توسط دستگاه جلوگیری کند.

کافی نبودن آب گرم

اگر آب گرم کم بود و میزان آن کافی نبود ممکن است مشکل از سنسور دستگاه باشد.اما قطعات دیگری نیز باید برسی شوند. اگر مشکل از سنسور نبود باید به سراغ میزان فشار آب بروید. زیرا کاهش میزان فشار آب میتواند باعث کم بودن آب گرم شود. مبدل ثانویه نیز یکی از قطعاتی است که باید بررسی و در صورت لزوم تعمیر شود. شیرهای مخلوط و لوله کشی نیز باید در این وضعیت چک شوند.

افت درجه فشار آب

اگر شاهد افت درجه فشار آب بودید باید موارد زیر را به خوبی بررسی و در صورت لزوم تعمیر و یا تعویض کنید.

نشتی در شیرآلات

نشتی در شیر آلات یکی از موارد مهم در کاهش درجه فشار آب است که در این حالت باید آن را بررسی کنید و عیب یابی کنید.

سوراخ شدن مبدل اصلی و ثانویه

اگر مبدل اصلی و یا ثانویه پکیج دچار اختلال و خرابی شده باشند باید آن ها تعمیر کنید تا مشکل افت درجه فشار آب برطرف شود.

نشتی در اتصالات

اگر در لوله های مدار گرمایش پکیج نشتی و سوراخ به وجود آمده باشد باعث کاهش و افت درجه فشار آب خواهد شد که در این وضعیت باید نشتی آن را برطرف کرد.

نشتی در لوله های زیر پکیج

اگر با افت درجه فشار آب روبرو بودید باید لوله هی زیر پکیج را چک کنید تا اگر نشتی دارد آن ها عیب یابی و نشتی آن ها را برطرف کنید تا مشکل افت فشار آب برطرف شود.

تعمیر پکیج ایساتیس

در این مقاله به 11 مورد از نکات مهم در تعمیر پکیج ایساتیس پرداختیم تا بتوانید به راحتی عیب یابی پکیج را انجام دهید. جهت مشاوره رایگان برای سرویس و نصب پکیج با کارشناسان ما در تماس باشید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09101453194

Call Now Buttonتعمیر پکیج 09101453194