بهترین زمان برای سرویس پکیج دیواری

بهترین زمان برای سرویس پکیج دیواری

بهترین زمان برای سرویس پکیج دیواری

بهترین زمان برای سرویس پکیج دیواری خراب شدن ( ارور دادن ) دستگاه پکیج شوفاژ دیواری در زمستان :

 • علت اول :

بهترین زمان سرویس و تعمبر پکیج دیواری اولین مشکل هماهنگ کردن با یک سرویس کار پکیج میباشد و قطعا دستگاه شما به سرعت در زمستان سرویس نخواهد شد چون متقاضی در فصل سرما و زمستان برای سرویس دستگاه پکیج زیاد میباشد و شما مجبور خواهید شد چند روزی در سرما به سر ببرید .

 • تعمیر پکیج- بهترین زمان برای انجام سرویس پکیجعلت دوم :

تهیه قطعه و ملزومات دستگاه است که در فصل زمستان به خاطر تقاضای زیاد نسبتا کار مشکلی خواهد بود. بهترین زمان برای سرویس پکیج دیواری

بهترین زمان برای رفع این مشکل کافیست یک سرویس دوره­ای و یک سرویس سالیانه به روی دستگاه انجام شود.

سرویس دوره ای بهترین زمان برای سرویس پکیج دیواری : شامل بازدید از اتصالات و قطعات داخلی پکیج میباشد که اگر اتصالات و مغذی بعضی قطعات شروع به ریزش آب نماید به سرعت و با کمترین هزینه می توان از این موضوع جلوگیری کرد و نگذاشت به خرابی بیشتر و تعویض قطعات خراب که باعث هزینه بیشتر شود جلوگیری کرد. تعمیر دوره ای هر 6 ماه یکبار انجام میگیرد و یک بازدید از دستگاه پکیج صورت میگیرد.

سرویس سالیانه : در کنار یک سرویس دوره ای یک سرویس سالانه نیز باید بروی دستگاه پکیج صورت گیرد.

تعمیر پکیجسرویس سالیانه شامل بازدید منبع انبساطط و سویس پمپ و شستشوی مبدل اولیه و ثانویه که به علت سختی آب ( جرم ) باعث رسوب در دستگاه پکیج دیواری میشود و ملاحظه میکنید که آب مصرفی دچار نوسان ( سرد و گرم شدن ) است برای رفع این مشکل مبدل را ( دیس کلر )شستشو داده و پمپ را سرویس و شلنگ ها را بازدید کرده و تمیز مینماییم. بیشترین علت خرابی دستگاه پکیج وجود جرم است که این شستشو چه در رادیاتورها و چه در دستگاه پکیج بصورت مرتب باید صورت گیرد تا دستگاه گردش آب مناسب توسط پمپ داشته باشد و آب مصرفی و گرمایشی نیز دچار نوسان نباشد.

مناسب ترین زمان برای سرویس پکیج دیواری سالیانه اوایل پاییز میباشد که شما برای شروع فصل سرما دستگاه خود را سرویس نموده اید و در زمستان با خیال آسوه از دستگاه خود استفاده کنید و دچار مشکل نشود.

سرویس پکیج شامل موارد گوناگونی از جمله رسوب زدایی، کنترل فشار آب، کنترل عملکرد، آزاد سازی محور پمپ ، تنظیم شیرگاز و موارد دیگری است.گوجی بری

” هیچ زمان نگذارید دستگاه شما خاموش شود بعد فکر سرویس دستگاه خود باشید چون به مراتب هزینه تعمیر دستگاه شما چند برابر خواهد شد برای حفظ و نگهداری برد دستگاه خود حتما از یک محافظ برق استفاده نمایید. “

تعمیر پکیج

در حالت کلی اگر خلی وقت است که پکیج خریده اید اما اقدام به سرویس ان نکرده اید، توصیه می شود هرچه زودتر این کار را انجام دهید تا مشکلی پیش نیاید.

ولی اگر تازه پکیج را خریداری کرده اید بهتر است مدت دوره برای خودتان مشخص کنید برای مثال هر 6 ماه یکبار و در طول این مدت ها از یک متخصص برای این کار کمک بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (4)

 • ثریا ملکی پاسخ

  در مورد کدهای خطایی که پکیج نمایش میده توضیح بدید لطفا

  20/04/2019 در 4:42 ق.ظ
  • khashayar پاسخ

   دوست عزیز میتوانید با توجه به نوع پکیج خود مقالات ما را مطالعه کنید

   25/04/2019 در 4:52 ق.ظ
 • فرخزادی پاسخ

  هواگیری رادیاتور به چه شکلی هست و چه زمانی باید انجام بشه؟

  20/04/2019 در 4:45 ق.ظ
  • khashayar پاسخ

   دوست عزیز میتوانید مقالات ما را در خصوص هواگیری رادیاتور انجام دهید

   24/04/2019 در 4:46 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09101453194

Call Now Buttonتعمیر پکیج 09101453194