پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور

 پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور به نحوی ساخته شده اند که توانایی گرم کردن آب مصرفی ( حمام و سرویس بهداشتی ) و سیستم گرمایشی را به خوبی عهده دار می باشند و این امر در پکیج ایران رادیاتور خود باعث اسایش و رفاه بیشتر در یک واحد مسکونی خواهد بود.

از لحاظ مکانیکی پکیج شوفاژ دیواری دارای قطعاتی میباشد که این قطعات هر کدام به نحوه ای وظیفه ای در پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور را ایفا می کنند که مهم ترین قطعات عبارتند از :

تعیمر پکیج

  • پمپ دستگاه 

پکیج ایران رادیاتورسیستم مدار آب پکیج دیواری ایران رادیاتور یک مدار بسته می باشد برای گردش آب در مدار نیاز به یک پمپ سیرکولاتور می باشد که آب را در مدار به گردش در آورد تا سیستم گرمایشی و مصرفی بتواند به دمای مناسب برسد این امر توسط پمپ انجام می گیرد.
  • مبدل اصلی 

پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتورکه در محفظه احتراق قرار گرفته است و وظیفه آن گرم کردن آب مصرفی و گرمایشی می باشد و جنس مبدل از مس می باشد و برای افزایش بهتر دمای مبدل از تعداد زیادی فین تشکیل شده تا از راندمان بالاتری برخوردار باشد.

  • پکیج ایران رادیاتورفن دستگاه 

پکیج ایران رادیاتور که در بالای محفظه احتراق به شکل حلزونی می باشد که تشکیل شده از یک سیم پیچ برای گردش و یک پروانه برای خارج کردن محصولات احتراق به سمت محیط بیرون که این امر باعث افزایش ایمنی بیشتر در دستگاه پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور خواهد بود.

  • پکیج ایران رادیاتورمبدل ثانویه 

که به شکل مستطیل در پشت پمپ توسط 2 پیچ آلن به بلوک مصرفی و گرمایشی نصب شده است و جنس آن از مس می باشد و برای راندملن بالاتر از تعداد فین هایی تشکیل شده است تامین آب مصرفی و گرمایشی از وظیفه مبدل ثانویه می باشد.

  • شیر برقی پکیج 

که در بلوک گرمایشی نصب گردیده و تشکیل شده از یک روتور و استارتور و چندین دنده بزرگ و کوچک.

وظیفه شیر برقی کنترل سیستم گرمایشی و مصرفی می باشد زیرا پکیج در یک زمان 2 کار را انجام نمی دهد یعنی نمی توانند همزمان آب گرمایشی و هم آب مصرفی را تامین کند یه همین خاطر این امر زمانی که درخواست آب گرمایشی به پکیج ضوفاژ دیواری ایران رادیاتور داده می شود مسیر آب مصرفی توسط شیر برقی و کیت بسته می شود و زمانی که درخواست آب مصرفی به دستگاه داده شود همین امر به صورت بالعکس صورت می گیرد.

  • پکیج ایران رادیاتوربرد دستگاه

که قلب دستگاه و مهم ترین نقش در دستگاه پکیج اریان رادیاتور را ایفا می کند و نقش رهبری قطعات را به عهده می گیرد و از رله ها و قطعات الکترونیکی تشکیل شده است.

  • پکیج ایران رادیاتورپر شر آب

برای کنترل فشار کم بار در دستگاه تعبیه شده است و زمانیکه بار دستگاه پایین باشد فعال نمی شود.

  • پر شر دود 

که برای ایمنی در دستگاه پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در بالای محفظه احترا نصب گردیده است و وظیفه آن کنترل خروج محصولات احتراق و باز و بسته بودن مسیر دودکش می باشد و این امر باعث ایمنی بالایی در دستگاه شده است.

  • فلوسوئیچ یا فلورگولاتور

هنگامی که درخواست آب مصرفی ( حمام و سرویس بهداشتی ) از دستگاه خواسته می شود توسط قطعه فلوسوئیچ برد اطلاع رسانی می کند و برد با فرمان فلوسوئیچ شروع به فرمان دیگر قطعات برای فعالیت می کند نحوه کار فلورگولاتور فلوسوئیچ به این صورت می باشد که ورودی آب مصرفی با شلنگ 1/2 به فلوسوئیچ نصب می گردد و زمانی که شما درخواست آب مصرفی دارید آب از فلوسوئیچ عبور کرده و آهن ربا که محفظه فلوسوئیچ قرار گرفته است را به بالا هدایت می کند و باعث میدان مغناطیسی می گردید و این امر باعث فعال شدن برد می شود و برد به دیگر قطعات فرمان داده و آب را به دمای مناسب رسانده و به سمت حمام و سرویس بهداشتی هدایت می کند.

دستگاه پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور از راندمان بالایی برخوردار است .

حداکثر دمای آب مصرفی در دستگاه پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور 60 درجه و حداکثر دمای سیستم گرمایشی 80 درجه می باشد.

و در مدل های مختلف E- M- L  در حال حاضر در بازار موجود می باشند و نسبت به متراژ ساختمان ها از 24 تا 36 کیلو وات در بازار موجود می باشند.

در خصوص مشاوره رایگان میتوانید در صفحه تماس با ما با مشاورین متخصص ما ارتباط بگیرید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


09101453194

Call Now Buttonتعمیر پکیج 09101453194