در تعمیر پکیج علت گرم نکردن آب توسط پکیج دیواری به چند علت بستگی دارد:

 • علت اول در تعمیر پکیج :

در تعمیر پکیج دیواری  پایین بودن بار دستگاه ( درجه مانومتر ) میباشد که برای رفع این موضوع کافی است شیر پر کن که به رنگ آبی یا مشکی در زیر دستگاه قرار گرفته است را به آرامی باز نمده و اجازه دهید بار دستگاه بین 1 و 2 ( 1.5) قرار گیرد سپس دستگاه خود را ریست نمایید و دقت داشته باشید که بار دستگاه پکیج هیچ زمان نباید پایین تر از 1 باشد که باعث عدم فعالیت دستگاه میشود.

** پس دقت داشته باشید که در تعمیر پکیج بار دستگاه پکیج همیشه بین درجه 1 و 2 ( 1.5 ) تنظیم باشد. **

تعمیر پکیج

تعمیر پکیجعلت دوم در تعمیر پکیج :

   زمانیکه شما در حال استفاده از آب مصرفی ( سرویس بهداشتی و حمام ) هستید متوجه میشوید که آب دچار نوسان ( یعنی سرد و گرم شدن ) میشود، علت این موضوع جرم گرفتن مبدل دستگاه شما ( اگر تک مبدل باشد ) مبدل اصلی که در بالای شعله قرار گرفته  است و اگر دستگاه شما دو مبدل باشد مبدل ثانویه که به شکل مستطیل در پشت پمپ قرار گرفته است دچار گرفتگی ( رسوب ) شده است که باعث میشود گردش آب به خوبی انجام نشود و آب به درجه مناسب نرسد برای رفع این موضوع مبدل دستگاه توسط یک سرویسکار، باز و شستشو شده و میزان حرارت آب مصرفی بهتر و دیگر نوسان نخواهد داشت.

  تعمیر پکیج                                                 تعمیر پکیج

 

تعمیر پکیج

تعمیر پکیجعلت سوم در تعمیر پکیج :

  خرابی شیر برقی در دستگاه های 2 مبدله : زمانیکه شما درخواست آب مصرفی ( سرویس بهداشتی و حمام ) را دارید برد دستگاه مسیر آب شوفاژها را بسته و  مسیر آب مصرفی را باز میکند و این باز و بسته کردن مسیر توسط شیر برقی انجام میگیرد زمانیکه شیر برقی خراب شده باشد این باز و بسته کردن مسیر به خوبی انجام نمیگیرد شما مشاهده میکنید که شوفاژها گرم ولی آب مصرفی سرد میباشد و علت این موضوع خرابی شیر برقی میباشد که میبایست توسط یک سرویس کار تعویض و رفع مشکل خواهد شد.

 • تعمیر پکیجعلت چهارم در تعمیر پکیج  :

یکی از عوامل سرد بودن یا ولرم بودن آب مصرفی، خرابی شیر آلات میباشد . خصوصا شیر آلات اهرمی که باعث میشود آب سرد و گرم با هم مخلوط شوند ( به علت خرابی شیر ) و آب مصرفی ولرم میباشد. برای رفع این مشکل کافیست مغذ ی شیر را باز نموده و اقدام به تعویض یا تمیز کردن مغذی شیر نمایید

برای مشاوره و یا اعزام سرویس کار به محل میتوانید با ما در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید

Comments 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • نریمان

  April 20, 2019 | پاسخ

  رادیاتورها نصفش گرمه و نصفش سرده باید چیکار کنم؟

 • زهره فرهادی

  April 20, 2019 | پاسخ

  مقاله مفیدی بود متشکرم

  • khashayar

   April 23, 2019 | پاسخ

   هدف ما جلب رضایت شماست

 • Leave a Comment